Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84694
Stary 07.04.2019, 08:35
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że w klubie mają pomysł na karierę Brody, bo to może być nasz bramkarz na kilka lat z perspektywą dobrego transferu. Ten sezon do dogrania w CLJ ale potem konieczne wypożyczenie i regularna gra w 1-2 lidze - taka Puszcza Niepołomice byłaby idealna.
Pod warunkiem że ktokolwiek mu zagwarantuje grę . Ilu znasz 17 latkow którzy w tym wieku bronią na szczeblu 1-2 ligi?

Jak ma siedzieć na ławce to już lepiej dla niego aby spędził kolejny sezon u nas na ławce, a w międzyczasie grając w CLJ (choć nie wiem czy będzie mógł bo nie jestem pewien co chwilę zmieniających przepisów).
Odpowiedz cytując