|
Ja bym jednak proponował analizować jakie mecze będą na Reymonta przy założeniu 9 miejsca...
Już przed Piastem widziałem dopisywanie z urzędu 3 pkt. Tymczasem jest jak jest.
Największy plus obecnej sytuacji to że Zagłębie ma pewny awans do 8. Będzie to w ich psychice że mają już wakacje, bo w ambicje wywalczenia pucharów u nich nie wierzę
|