Cytat:
Ja nie wiem jak to liczą(może sprzedanych biletów) ,ale dla mnie z perspektywy trybuny,zdecydowanie było mniej ludzi niż derbach,gdzie podawali 25tys.
Kto był na meczu pewnie powie to samo
|
Dokładnie. Kibiców było znacznie mniej niż na derbach. Widać to nawet po tym jak sprawnie wychodziło się ze stadionu po meczu. Zdecydowanie wczoraj była najmniejsza frekwencja z meczów wiosennych.
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków.
BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu
