Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.04.2019, 08:11
Cytat:
Ja nie wiem jak to liczą(może sprzedanych biletów) ,ale dla mnie z perspektywy trybuny,zdecydowanie było mniej ludzi niż derbach,gdzie podawali 25tys.
Kto był na meczu pewnie powie to samo
Dokładnie. Kibiców było znacznie mniej niż na derbach. Widać to nawet po tym jak sprawnie wychodziło się ze stadionu po meczu. Zdecydowanie wczoraj była najmniejsza frekwencja z meczów wiosennych.
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków.

BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując