TommyTSW napisał(a):

|
Co miał Lis zrobić po strzale z 5 metrów na mokrej nawierzchni?Litości!Pierwsza kryminał, ale Kilka setek wybronił
|

Co mógł zrobić? Obejrzyj jeszcze raz tego gola i jak do niego doszło. Jakie setki? W tym meczu? Mój Boże.
Jeden mecz nam wybronił ze Śląskiem na jesieni, a tak to cały sezon nic nam nie pomaga, a częściej zawala.