|
Niewiarygodne. Nie wiem kto zagral w parze z Sadlokiem, ale na pewno nie byl to Klemenz z Sosnowca. Pelna profesura. Nie poznawalem czlowieka. Wygladal jak stary rutyniarz. Nie wiem jakim cudem mogl zagrac tak kiepsko z Zaglebiem, ale wyglada na to, ze skrzywidzilem go swoja opinia. Wszyscy obawiali sie wystepu obroncow, a obrona zagrala naprawde niezle spotkanie, a Palcic strzelil oba gole. Szkoda tylko, ze znowu jest to niweczone przez indywidualne bledy innego zawodnika. Pozostaje niedosyt bo mielismy kilka setek z Piastem, ktory okazal sie nie taki straszny. Niby mieli optyczna przewage, ale nic konkretnego z tego nie wynikalo. Swietne wystepy Valencii i Placha. Widzac jak gramy w roznych, czesto nielatwych okolicznosciach, dla mnie Maciej Stolarczyk jest pieprzonym czarodziejem. I kolejny raz widac jak wiele daje gra przy +25 tys. fantastycznej publicznosci. Doping byl naprawde mega.
Mimo wszystko jstem dobrej mysli przed meczem z Zaglebiem.
|