Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 07.04.2019, 00:50
No Lis ewidentnie zawalił mecz. Pierwsza bramka babol, potem babol, który sprokurował rzut rożny, a sam strzał też do obrony jak najbardziej, ale tutaj już najmniej zawinił (chociaż strzał szedł w niego i inny bramkarz mógłby to odbić, tylko, że Lisek już praktycznie się kładł). On ma jeszcze czas poprawić kunszt, ale powinien to robić w pierwszej albo drugiej lidze. Może za 5-6 lat to będzie fachowiec, obecnie jest po prostu za słaby.

Generalnie od początku Mateusz pokazuje, że świetnie gra nogami i rozgrywa od tyłu, dobrze sobie radzi na przedpolu - ale bronienie strzałów - kluczowa rzecz dla bramkarza nie stoi na wysokim poziomie. Nic dziwnego, niestety, że go w Lechu odpalili.

Ja go bardzo lubię, ale sympatię nie grają. Niech dadzą szansę temu nowemu. Dużo gorszy W BRONIENIU nie będzie.

Byliśmy generalnie lepsi, stworzyliśmy więcej sytuacji, z dwa razy sam na sam, niewykorzystany karny, gol ze spalonego, a bramki Piasta nie wyniknęły z naszej złej gry w obronie - tylko z klopsów bramkarza.

Teraz tradycyjnie z Zagłębiem na koniec sezonu. Raz nas powieźli, raz my ich - ciekawe co będzie teraz. Piłkarsko jesteśmy lepsi, ale to nic nie znaczy. To jest ekstraklasa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.04.2019 o godz. 00:53.
Odpowiedz cytując