Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1322
Stary 06.04.2019, 23:51
Nadal mamy szanse na 4 miejsce... i to calkiem niezle. 5 wynikow obecnie brakuje, wcale nie niemozliwych. Dosc powiedziec, ze najtrudniejszym do spelnienia jest jutrzejszy brak zwyciestwa Pogoni z Arka. Pozniej nasze zwyciestwo z Lubinem, remis Amici z Jaga, porazka Pogoni w Warszawie i porazka parchow z Lechia. Mamy wtedy 45 ptk i mala tabele z Jaga i parchami, ktora lepszym bilansem bramek wygrywamy. 4 miejsce i derby u siebie w 32 kolejce.... Takze do boju.
Odpowiedz cytując