Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 06.04.2019, 21:59
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Lis to niestety Pawełek tylko młodsza wersja. Sam na sam potrafi odbić ale strzału z 30m nie złapie. Ostatnim Naszym bramkarzem łapiacym piłki był Pareiko.
Obrażasz Mariusza porównując z tym chłopakiem co nam stoi cały sezon na bramce i tak sobie stoi i nic nie robi...
Odpowiedz cytując