Levis88 napisał(a):

|
Lis to niestety Pawełek tylko młodsza wersja. Sam na sam potrafi odbić ale strzału z 30m nie złapie. Ostatnim Naszym bramkarzem łapiacym piłki był Pareiko.
|
Obrażasz Mariusza porównując z tym chłopakiem co nam stoi cały sezon na bramce i tak sobie stoi i nic nie robi...