|
Pozytyw z tego meczu to dobra postawa Klemenza i tego trzeba się trzymajmy. Zagrał tak jak końcówce meczu z Sosnowcem, na dużej pewności. Duża siła, wygrywa wszystkie główki i ma niezłą technikę użytkową. Może coś z niego być jak się ogra.
I tak Lis będzie bronił w Lubinie. Trzeba trzymać kciuki żeby niczego nie odwalił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|