Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 06.04.2019, 21:46
Pozytyw z tego meczu to dobra postawa Klemenza i tego trzeba się trzymajmy. Zagrał tak jak końcówce meczu z Sosnowcem, na dużej pewności. Duża siła, wygrywa wszystkie główki i ma niezłą technikę użytkową. Może coś z niego być jak się ogra.
I tak Lis będzie bronił w Lubinie. Trzeba trzymać kciuki żeby niczego nie odwalił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując