Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 06.04.2019, 21:39
Lis to niestety Pawełek tylko młodsza wersja. Sam na sam potrafi odbić ale strzału z 30m nie złapie. Ostatnim Naszym bramkarzem łapiacym piłki był Pareiko.
Odpowiedz cytując