Ronaldo napisał(a):

Szkoda Lisa,właśnie widziałem jak miał łzy w oczach,odpuście mu i nie wyzywajcie.
Przed drużyną ważny mecz,wsparcie Lisowi będzie potrzebne.
Nie wiem czy deszcz/mokre rękawice nie miały wpływu na jego błędy.
|
Kiedyś mecze w niedzielne słoneczne popołudnie przeszkadzały... Teraz deszcz i mokre rękawice.