Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 06.04.2019, 21:31
Ronaldo napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Lisa,właśnie widziałem jak miał łzy w oczach,odpuście mu i nie wyzywajcie.
Przed drużyną ważny mecz,wsparcie Lisowi będzie potrzebne.
Nie wiem czy deszcz/mokre rękawice nie miały wpływu na jego błędy.
Może i szkoda ale to nie "Mam talent" i za łzawą historie nie przyznają nam punktów. Tak, że sorry ale jak zjebal to zjebal i musi to wsiąść na klatę.

Poza tym Lis ma problem z łapaniem piłek - było już wiele strzałów, które wyglądały jak do złapania a on je wybijał. I albo będzie ćwiczył (ćwiczył i ćwiczył to do zajebania) i poprawi się w tym elemencie albo jest po nim.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując