|
Sosnowiec -5 AGKŚ -5 Miedź -3 Płock -2 w sumie 15 straconych punktów z dnem tabeli. Tu musimy szukać powodów dla których walka o 8 jeszcze trwa. U siebie trzy mecze były spokojnie do wygrania, tak samo w Sosnowcu.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|