Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 06.04.2019, 20:10
Fuksem, niefuksem, stworzylismy sytuacje, Piast piłkarsko leposzy ale coż? Mieliśmy swoje okazje, kto tam zawalił sam na sam pierwsze? Drzazga? Potem przed spalonym Boguski?


Wyć mi się chce, wyć... nie wiem co zrobić, dobrze, że mam dużo roboty dziś bo nie wiem...

Odpowiedz cytując