Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 06.04.2019, 20:07
Tak się kończy stawianie na siłę na młode,polskie drewno. Wisła nie zarobi ani na Plewce, ani na Lisie.
Jak młody jest ogarnięty, to się przebije bez takiego ciągnięcia za uszy. Za drogo nas kosztują w tej rundzie błedy Lisa i Plewki.
Bramkarz musi być z tzw.biglem, jak np.Pareiko lub Kuciak. Flegmatyczne ciołki to nie na takiej pozycji.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 06.04.2019 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując