Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.04.2019, 20:03
Mozna bylo fuxem wygrac z lepsza druzyna. Niestety wiadomo kto zawalil. Szanse marne na 8 sa ale wygranie z Zaglebiem mozliwe tylko z Kuba
Co o kibicach Wisly mowia






I co do frekwencji mecz WIsla-Piast kolejny w Top 10 frekwencji. Podium dla Wisly

5 meczy Wisly
3- mecze Legii
po 1 Lech i Lechia
Odpowiedz cytując