Mozna bylo fuxem wygrac z lepsza druzyna. Niestety wiadomo kto zawalil. Szanse marne na 8 sa ale wygranie z Zaglebiem mozliwe tylko z Kuba
Co o kibicach Wisly mowia
I co do frekwencji mecz WIsla-Piast kolejny w Top 10 frekwencji. Podium dla Wisly

5 meczy Wisly
3- mecze Legii
po 1 Lech i Lechia