LucjuszWielki napisał(a):

Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE
no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:
CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ?
|
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.
Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej.