Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 06.04.2019, 19:56
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ?
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.

Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.04.2019 o godz. 19:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując