|
Jak się nie wygrywa u siebie prowadząc to zawsze żal. Ale obiektywnie to remis chyba zasłużony, bo Piast był w pierwszej połowie lepszy, czuć było ich przewagę.
O Lisie pisać nie ma sensu - i tak wiadomo, że w Lubinie wyjdzie, bo nikogo innego nie mamy.
Mam nadzieję, że w klubie mają rozsądny pomysł na karierę Brody - bo to może być dla nas docelowy bramkarz.
Tak naprawdę niewiele przemawia za naszym zwycięstwem w ostatniej kolejce....chyba tylko logika ekstraklapy - ale to już coś. Niech Kuba wydobrzeje i próbujmy! Walka do końca!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|