Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 06.04.2019, 19:48
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ?


wolfy napisał(a):Wyświetl post
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.

czyli cabaj...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.04.2019 o godz. 19:59.

Odpowiedz cytując