Wojtas napisał(a):

No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?
to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...
ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.
co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.
|
Nie zgadzam sie
2 połowa bardzo dobra, w tym składzie zdominowalismy Piasta
Ogólnie mecz w naszym wykonaniu lepszy niż się spodziewałem
Szkoda tylko że gramy bez bramkarza, nie nazwę go ręcznikiem bo od ręcznika piłka się tak nie odbija...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"