|
Wszystko zależy od nas samych. Wygrywamy w Lubinie i jestęśmy w 8-ce. Faworytem może nie będziemy ale wygrana na Zagłębiu to nie jest coś co trzeba rozpatrywać w kategorii cudu.
A nawet jak się nie uda to nie ma tragedii. Utrzymanie mamy pewne, 18 punktów przewagi nad miejscem spadkowym, a będzie okazja sprawdzić paru zawodników. Najważniejsze to odsunąć od składu tego parodystę z bramki.
|