|
w kazdym razie panowie wypadałoby odszczekać kalumnie jakie wylaliście na Klemenza
Lis niestety , 2 błędy , za to brzemienne w skutki
po drugiej stronie najlepszy chyba aktualnie bramkarz ekstraklasy , 3 karne wyjęte w tej rundzie mówią same za siebie , dodatkowo faktystyczne wonder-save'y setek Kolara
inna sprawa że Kolar 2x faulowany na karnego - wolał pociągnąc akcje
no i największy wygrany meczu Palcic -zasłużył na pierwszy skład do końca rundy
|