Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 06.04.2019, 19:08
Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce.

Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu....
Odpowiedz cytując