|
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?
to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...
ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.
co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.
|