Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 06.04.2019, 19:07
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?

to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...

ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.

co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując