Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, Sobota 6 IV, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
Od: 09.2013
Offline
#
43
06.04.2019, 15:59
Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.
Boracik86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boracik86
Znajdź inne posty napisane przez Boracik86