Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 06.04.2019, 15:59
Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.
Odpowiedz cytując