bódyń napisał(a):

|
Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.
|
W małej tabelce Zaglębie Jagiellonia i My jesteśmy na 1 miejscu. Tym bardziej gdyby po wygranej w Lubinie i tym bardziej gdybyśmy się zrównali w punktach poza Zagłębiem z Lechem oraz Pogonią również wyprzedzimy minimum 1 ekipę w pierwszym przypadku Lecha, w drugim Zagłębie.
Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach.