Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 06.04.2019, 15:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trochę się mylisz.

W tej chwili .

Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100%
Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.
Odpowiedz cytując