Karherop napisał(a):

Trochę się mylisz.
W tej chwili .
Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100%
|
Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.