For_FuN_ napisał(a):

|
Tak się wyniki poukładały, że trzeba dzisiaj wygrać(żeby mieć wszystko we własnych rękach).
|
Trochę się mylisz.
W tej chwili .
Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100%
Wygrywając z Piastem, przegrywając z Zagłębiem musimy patrzęc na wyniki rywali (choć może dac to też awans).