Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 06.04.2019, 12:18
Now napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
Albo dla takich jak Ty. Człowiek noe musiałby się w....iac czytając wypociny troglodyty, który ma wyjebane na to, ze jego nieprzemyślane zagrywki drenują kasę z klubu. A zbiórka to myślenie krótkowzroczne, bo ludzie nie będą w nieskończoność finansować kar, bo jeden czy drugi ma w dupie zakaz.

Edit: Ostatni dłuższy post Jarooo1 jest w nieco innym tonie i dość racjonalnie wyjaśnia podejście fanatykow (lub przynajmniej jednego).
Czyli można jednak spokojnie. Dzięki za to. Dla mnie EOT.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.04.2019 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując