Now napisał(a):

|
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
|
Albo dla takich jak Ty. Człowiek noe musiałby się w....iac czytając wypociny troglodyty, który ma wyjebane na to, ze jego nieprzemyślane zagrywki drenują kasę z klubu. A zbiórka to myślenie krótkowzroczne, bo ludzie nie będą w nieskończoność finansować kar, bo jeden czy drugi ma w dupie zakaz.
Edit: Ostatni dłuższy post Jarooo1 jest w nieco innym tonie i dość racjonalnie wyjaśnia podejście fanatykow (lub przynajmniej jednego).
Czyli można jednak spokojnie. Dzięki za to. Dla mnie EOT.