Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#355
Stary 06.04.2019, 10:37
Bo bluźnić też trzeba umieć.

PS Dla mnie jednak wulgaryzmy na trybunach nie są problemem i nigdy tak nie napisałem.
PPS Ironizują, bo wiedzą, że cię sprowokują, a ty się rzucasz na nich jak byczek na korridzie.
PPPS I w ramach tego, że pisanie na forach jest bez sensu znów wysmażyłeś elaborat. Gratuluję!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując