|
Bo bluźnić też trzeba umieć.
PS Dla mnie jednak wulgaryzmy na trybunach nie są problemem i nigdy tak nie napisałem.
PPS Ironizują, bo wiedzą, że cię sprowokują, a ty się rzucasz na nich jak byczek na korridzie.
PPPS I w ramach tego, że pisanie na forach jest bez sensu znów wysmażyłeś elaborat. Gratuluję!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|