Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#353
Stary 06.04.2019, 09:15
Aj jakze niektorych boli ze nie maja zadnego wplywu na sytuacje na trybunach i jedyne co moga to pomruczec troche pod nosem albo wyplakac sie na tym forum a placz bedzie jeszcze wiekszy jak sie za chwile okaze ze UW zbierze kase bo ludzie ktorzy chodza na mecze a nie forumowe anonimowe placzki akceptuja to co robi UW.
Wyzwiska i wulgaryzmy na stadionie bo MBG be ale juz prawie kazda sztuka w teatrach z przeklenstwami spoko bo wolnosc artystyczna.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 06.04.2019 o godz. 09:27.
Odpowiedz cytując