|
Aj jakze niektorych boli ze nie maja zadnego wplywu na sytuacje na trybunach i jedyne co moga to pomruczec troche pod nosem albo wyplakac sie na tym forum a placz bedzie jeszcze wiekszy jak sie za chwile okaze ze UW zbierze kase bo ludzie ktorzy chodza na mecze a nie forumowe anonimowe placzki akceptuja to co robi UW.
Wyzwiska i wulgaryzmy na stadionie bo MBG be ale juz prawie kazda sztuka w teatrach z przeklenstwami spoko bo wolnosc artystyczna.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 06.04.2019 o godz. 09:27.
|