Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 06.04.2019, 01:22
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale nikt tu nie pisze, żeby nie kibicować, ani nawet, że prawo dot. rac jest słuszne. Rzecz rozchodzi się wyrażanie lojalności wobec określonego środowiska, konsekwencje ekonomiczne dla klubu oraz twoje prymitywne i agresywne treści wypisywane na tym forum.

Myślę, że zwykli ludzie nie podchodzą na stadionie do ludzi z zasłoniętą twarzą, bo się ich fizycznie boją, pozostawiając reakcję służbom porządkowym i policji.

Nie ma sensu, nie ma sensu, a wchodzisz tu i wypisujesz. Czemu robisz rzeczy bez sensu?



Tobie się co tydzień zmienia opcja, nie nadążam już.
Mi opcja? Ja jestem fanatykiem Wisły Kraków. Mi się opcja nigdy nie zmieni
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując