Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 05.04.2019, 23:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale prawda jest taka ze to jest x osób forum. Jak widac po stadionie to 99 procent jest normalnych ludzi i jest albo normalnymi ultrasami albo normalnymi piknikami itd takze w sumie spuszczac się nad bytem internetowym nie ma sensu
Ale nikt tu nie pisze, żeby nie kibicować, ani nawet, że prawo dot. rac jest słuszne. Rzecz rozchodzi się wyrażanie lojalności wobec określonego środowiska, konsekwencje ekonomiczne dla klubu oraz twoje prymitywne i agresywne treści wypisywane na tym forum.

Myślę, że zwykli ludzie nie podchodzą na stadionie do ludzi z zasłoniętą twarzą, bo się ich fizycznie boją, pozostawiając reakcję służbom porządkowym i policji.

Nie ma sensu, nie ma sensu, a wchodzisz tu i wypisujesz. Czemu robisz rzeczy bez sensu?

regan napisał(a):Wyświetl post
Wam nie trzeba dać klapsa żebyście klękali przed kołnierzykami i robili im gałe za darmoszke
Tobie się co tydzień zmienia opcja, nie nadążam już.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując