Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#346
Stary 05.04.2019, 22:13
Tragedia co sie tutaj dzieje. 100 procentowe odzegnanie sie od wszystkiego co związane z ultras z UW i z taka zwykla ludzka wolnością do np odpalenia sobie rac na meczu czy powyzywania sie z rywalem na meczu. Jak oni wam mozgi wyprali i jacy wy jestescoe glupi to jetem pelen podziwu.

Nagle sie okazalo ze wszystko jest zle. UW zle. UW robi zbiórkę zle, nie robi tez zle. Wyzywac jude nie można bo dzieci z MABG slysza i patrza. Ja jebie. Jak was ta kasa i zakazami zgnoili to szok. Typowe zerojedynkowe myslenie. Dobre dla ograniczonych umyslowo ludzi. Slowa nie mozna powiedziec bo zaraz tu janusze podpinaja to pod dzialalnosc na szkode klubu a jak dzialasz na szkode klubu to pewnie jestes z WSH i przytuliles jakas kase z klubu.

Najlepsze jest to ze te same janusze a juz na pewno caly stadion spiewal " bylo ich sześciu"na derbach. 20 tys zl kary za derby w sumie jest nie wiadomo za co... Moze za "zydy pala sie" a moze za "bylo ich szesciu"a moze za to i za to?

Także przestańcie zlodzieje pieprzyc o tych 40 tys za race tylko oddawajacie 20 tys zl za derby bo wam sie zachcialo spiewac o klubie pederastow i ....ach zydowskich. Na swoje lapy patrzcie jak jestescie takie spoleczniaki.

To tak pol serio. A calkiem serio to wstyd za takich ludzi ze sami dokladacie reke do podzialow na Wiśle ze nic was nie obchodzi oprocz siedzenia na stadionie. No bo odzegnywac się doslownie od wszystkiego, od UW itd to jest żenada, i to .......enie ZBIERAJCIE, obyscie zebrali lub nie zbierzecie. Zenada. Jad z pyskow wam leci i tyle.

Ale prawda jest taka ze to jest x osób forum. Jak widac po stadionie to 99 procent jest normalnych ludzi i jest albo normalnymi ultrasami albo normalnymi piknikami itd takze w sumie spuszczac się nad bytem internetowym nie ma sensu
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując