regan napisał(a):

Framat twierdzenie że Ultrasi na Wisle robią atmosfere pod przymusem Sharsków jest tak głupie, że aż nie będę tego komentował. Szanuje Twoje zdanie i wkład na forum dlatego powstrzymam się od szydzenia
|
Są bombowo niezależni. Ostatnie klapsy to nieprawda czy przypadek?