FraMat napisał(a):

Fakt, za to po drugiej stronie:
Banda przygłupów, nie mających pasji, klękających przed panami o grubych karczychach, którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczęście siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu umysłowego
|
Framat twierdzenie że Ultrasi na Wisle robią atmosfere pod przymusem Sharsków jest tak głupie, że aż nie będę tego komentował. Szanuje Twoje zdanie i wkład na forum dlatego powstrzymam się od szydzenia
