Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 05.04.2019, 22:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fakt, za to po drugiej stronie:

Banda przygłupów, nie mających pasji, klękających przed panami o grubych karczychach, którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczęście siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu umysłowego
Framat twierdzenie że Ultrasi na Wisle robią atmosfere pod przymusem Sharsków jest tak głupie, że aż nie będę tego komentował. Szanuje Twoje zdanie i wkład na forum dlatego powstrzymam się od szydzenia
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując