|
Jak uda się zebrać pieniądze na pokrycie kary, to w czym problem ? Myślisz, że będziesz piro co chwilę oglądać ? Już kiedyś pisałem, że jak było w zawiasach 50 tyś, to nie było powodu aby przyłożyli tą karę. Klub po dupie finansowo może dostać za byle pierdołę jak KL sobie coś ujebie (patrz debry).
|