master17 napisał(a):

|
Nie płacą źle, chcą zapłacić też źle. Macie racje najlepiej będzie siedzieć tylko na dupie i oglądać mecz.
|
Można śpiewać, robić oprawy, kartoniady, flagi. Jest masa opcji - wszystko za co klub nie dostanie po dupie finansowo. Tak ciężko to zrozumieć że od czasów Cupiała sytuacja się zmieniła?