Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 05.04.2019, 20:41
Przecież napisałem to w pierwszym poście na tej stronie... "Ja osobiście miałem problem z tym, że race odpalono akurat w takim momencie dla klubu (uważam, że powinniśmy je sobie darować, choć osobiście uwielbiam klimat stadionu z racami)."
Odpowiedz cytując