Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline
#
335
05.04.2019, 20:29
.........tak rozumie .......Jarek Królewski ( z całym szacunkiem dla niego) jest wyrocznią ,
a prawo , które stanowi o zakazie używania rac jest tylko dla wszystkich nie dla nas
To właśnie cali ... my Polacy (Wiślacy)
Mintokur
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mintokur