Now napisał(a):

|
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
|
Biorac po uwagę jaka furorę robią bilety na Piasta na sektor C to boję się, że stadion mógłby by pusty.
Jak widać nawet racowisko nie sprawiło, że ludzie chcą tam wracać.