Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 05.04.2019, 20:19
Now napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
Biorac po uwagę jaka furorę robią bilety na Piasta na sektor C to boję się, że stadion mógłby by pusty.

Jak widać nawet racowisko nie sprawiło, że ludzie chcą tam wracać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując