Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline
#
331
05.04.2019, 20:12
.............tu nie chodzi o rozpatrywanie swoich subiektywnych doznań w temacie rac .
Kwestią kluczową jest nie szkodzenie naszej Wiśle , a takie szkody powodują i generują race.
Kto tego nie rozumie to tylko ....
http://babinski.pl/misja/
Mintokur
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mintokur