Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 05.04.2019, 20:09
Poważnie, nie czaję z czym macie problem? Ja osobiście miałem problem z tym, że race odpalono akurat w takim momencie dla klubu (uważam, że powinniśmy je sobie darować, choć osobiście uwielbiam klimat stadionu z racami). Stało się jednak, kara nas nie ominęła - ludzie z UW organizują więc zbiórkę (dobrowolną, na którą wpłacą ludzie, którzy się poczuwają do zapłacenia tej kary). I to też jest wg wielu złe
Odpowiedz cytując