Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Now
Member
Od: 08.2016
Offline
#
329
05.04.2019, 20:00
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
Now
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Now
Znajdź inne posty napisane przez Now