Peter @PZgraja
W odpowiedzi do
@serekc2 @miszka86 @SociosWisla
Ja się zastanawiam czy się będziemy co dwa tygodnie zrzucać bo to trochę spuszczanie kasy w kiblu. Za 40 koła to można chłopakom z akademii obóz zorganizować albo wysłać na jakiś fajny turniej.
................ dobre pytanie co



?