Wehrmacht napisał(a):

|
Porazka Korony sprawia, ze mecz z Piastem jest wirtualnie o nic, bo jeśli wygramy z Lubinem za tydzien, to awansujemy do 8, niezaleznie od wyniku jutro i wszystkich innych wynikow.
|
Tylko prawdopodobnie mamy jutro większe szanse zwycięstwa niż za tydzień. Także jutro Wisełka tylko zwycięstwo!