Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 05.04.2019, 19:00
ShadyUW napisał(a):Wyświetl post
https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction

Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.

Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.

W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.

Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda
Zużyta raca, bielizna Miśka, czy darmowa porada prawna u Sarapaty?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując