Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.04.2019, 18:45
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Może tak:

Pietrzak,Basha,Sadlok,Palcić ?


Co się w ogóle dzieje z Bartoszem ?
Basha niech lepiej biega w środku pola. Obrona i tak bedzie elektryczna, ale jak środek zagra jak w ostatnia niedziele to może obrona nie bedzie miała wiele okazji do popisu. Bartosz kontuzja, zresztą to nie jest piłkarz na pierwszy skład, ewentualnie może wchodzić jako dżoker na zmęczonego rywala. Chciałym na ławce Balickiego kosztem Słomki, jeśli Brozio jeszcze niegotowy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując