brylant17 napisał(a):

Może tak:
Pietrzak,Basha,Sadlok,Palcić ?
Co się w ogóle dzieje z Bartoszem ?
|
Basha niech lepiej biega w środku pola. Obrona i tak bedzie elektryczna, ale jak środek zagra jak w ostatnia niedziele to może obrona nie bedzie miała wiele okazji do popisu. Bartosz kontuzja, zresztą to nie jest piłkarz na pierwszy skład, ewentualnie może wchodzić jako dżoker na zmęczonego rywala. Chciałym na ławce Balickiego kosztem Słomki, jeśli Brozio jeszcze niegotowy.