|
Kluczem i tak bedzie srodek ,i tu jak Basha wskoczy na poziom meczu z Cracovia i Legia to to ze strzelimy bramki o to ejstem spokojny.Pytanie ile stracimy bo ani obrona nawet z Wasylem nie byla specjalnie szczelna.
Niestety Lis caly czas mnie nie przekonuje na bramce.
Ale trzeba byc optymista ,pyknelismy zydow,Legie to teraz piastunki,no i gramy trzeci raz wszytsko na to wskazuje z frekwencja 25 tys+.
|