Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.04.2019, 16:53
topamers napisał(a):Wyświetl post
Akurat ostatnio to Sadlok od Klemenza lepiej nie zagrał
Moment, Sadlok popełnił błędy, ale cały czas grał za dwóch stoperów.
Klemenz może nie popełnił rzucających się w oczy błędów, ale cały czas gał na alibi. Uciekał od podań, oddawał piłkę Lisowi, albo Sadlokowi.
Błędów nie popełnia ten, kto niczego nie robi, a Klemenz nic nie robił, za to Sadlok pracował za dwóch.
Stąd pewnie więcej jego błędów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując